Įmonės kodas 184264875.
Adresas: Šilo g. 4, Vyžuonų miestelis, Utenos rajonas.
Pirmininkė Renata Davniukienė, telefonas: +370 687 47418.

Vyžuoniškių bendrija „Vyžuona" įkurta 2002 m. Bendrijos veikla orientuota į kaimo žmonių telkimą bendram tikslui, pilietinio aktyvumo skatinimą ir tautiškumo puoselėjimą. Bendrija- daugelio miestelio švenčių iniciatorė. Ypatingai smagūs tradiciniai kraštiečių sambūriai, vykstantys per Marijos Magdalietės atlaidus, stengiamasi išradingai paminėti valstybines šventes, dalyvauti bendruomenių sąskrydžiuose.

„Vyžuona" bendradarbiauja su seniūnija, mokykla, bažnyčia, miestelio biblioteka, vaikų dienos centru ir atvira jaunimo erdve, medžiotojų klubu „Vyžuonos" ir kt.

Vykdomi projektai, skatinantys aktyvų gyvenimo būdą, sveiką gyvenseną. Bendruomenės iniciatyva įkurta treniruoklių salytė, o bendrijos patalpose laukiamas kiekvienas vyžoniškis ir miestelio svečias. Bendrija prisideda prie tradiciniu tapusio renginio - sveikatinimo iniciatyvos „Mink į Vyžuonas". „Vyžuonos" iniciatyva įkurta vieša erdvė jaunoms šeimoms, su modernia žaidimų aikštele, kur gali burtis jaunos šeimos, o ateities planuose- paslaugų centras (su skalbykla, kirpyklos patalpa, sale bendriems susibūrimams, muziejaus kampeliu).

Siekiant priminti, kad gyvename istoriškai turtingame krašte, bendrijos planuose - pažintinis, turistinis takas per Vyžuonų miestelį, taip pat literatūrinė kelionė per miestelį, kurios metu dalyviai galės susipažinti su rašytojais kilusiais iš šio krašto. Labai tikimės, jog jau greitu laiku galėsime kviesti miestelio svečius dalyvauti edukacinėse programose, kurių metu dalyviai nusipins vyžas, susirauks naginių porą ar kojas šildysis naujuose veltiniuose. Mažieji galės pasigaminti kalėdinių žaisliukų eglutei, nusipinti adventinį vainiką, o artėjant pavasario šventėms namus pasipuošti savo rankomis gamintais paukštukais.

Joomla templates by a4joomla