dsc062422014 m. spalio 17 d. UKC Vyžuonų skyriuje buvo laukiami visi, kuriems ruduo – žaviausias metų laikas. Penktadienio vakaras jau savaime nuteikia maloniai – baigti savaitės darbai, priešaky – išsvajotas savaitgalis, todėl pats  metas stabtelti, atsipūsti, pabūti su savimi ir bendraminčiais. O kad vakaras būtų išskirtinis reikia tiek nedaug: tik gerų emocijų, gražių minčių, ramių dainų,  šiltos arbatos ir skanaus obuolių pyrago...

Prie rudeniško stalo, apšviesto žvakių šviesa, susėdo rudens mylėtojos (Greičiausiai rudenį myli tik moterys, nes vyrų taip ir nesulaukėme:))  Renginio vedėja Regina Bernotienė skaitė  P. Panavo, V. Mačernio eilėraščius  apie rudenį.

 Vakaro viešnios, Utenos Aukštakalnio pradinės mokyklos mokytojos Edita Ivonienė, Danutė Lašienė bei Utenos Dauniškio gimnazijos abiturientė Rita Mikužytė, renginio dalyvėms paruošė smagių akimirkų. Mokytoja Danutė  išmokė pasigaminti stilingą klevo lapo dekoraciją. Buvo smagu kirpti, lankstyti, klijuoti– tikra relaksacija. O kaip malonu, kai pamatai rezultatą – nuostabų rudens atributą – klevo lapelį. Po darbelių pats metas atsipūsti ir mėgautis šilta arbatžolių arbata bei degustuoti ypatingą rudens vakarams tinkančią  arbatą ,,IN Moteriškas pradas". Mokytoja Edita pavaišino aromatingais moliūgų saldainiais ir obuolių sūriu, pasidalino šių patiekalų receptais. Na, o koks vakaras be dainų? Vakaro dalyvės klausėsi  Ritos Mikužytės atliekamų dainų apie rudenį ir pačios dainavo iš širdies.

Už lango merkia lietūs, nuo medžių sklendžia lapai, nuo šalto gaivaus oro parausta skruostai, tačiau egzistuoja daugybė priežasčių, dėl ko galėtume mylėti šį niūrų metų laiką. Tą supratome pabuvusios kartu tą rudeniškai ramų penktadienio vakarą.

Renginio akimirkas užfiksavo Utenos Adolfo Šapokos gimnazistė Grėtė Bernotaitė.

 

Joomla templates by a4joomla